مجله سیم کارت

پیگیری شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری

0 4,200

اپراتور همراه اول برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند سیم کارت همراه اول داشته باشند و از خدمات این اپراتور استفاده کنند . ولی به دنبال سیم کارت ارزان قیمت هستند ، سیم کارت همراه اول اعتباری را ارائه کرده است . که افراد با خرید سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند . اپراتور همراه اول اولین اپراتور در کشور است . این اپراتور مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا برای مشترکین سیم کارت های خود خدمات متنوعی را ارائه دهد . سیم کارت های همراه اول اعتباری همان طور که از اسم آن ها مشخص است اعتباری هستند . مشترکین این سیم کارت ها برای برقراری تماس از سیم کارت خود باید اعتبار کافی داشته باشند . زمانی که اعتبار آن ها به اتمام برسد باید نسبت به خرید شارژ سیم کارت اقدام کنند . با شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند تماس خود را برقرار کنند .

شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری

افراد با خرید شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند اعتبار خود را افزایش دهند . البته گاهی اوقات افراد با این که سیم کارت خود را شارژ می کنند ممکن است که با مشکل شارژ نشدن سیم کارت خود مواجهه شوند . اپراتور همراه اول اعلام کرده است در صورتی که با این مشکل مواجهه شدید ، برای پیگیری شارژ سیم کارت همراه اول اعتباری خود باید از طریق سایت رسمی همراه اول ( MCI ) اقدام کنید . با وارد کردن شماره موبایل و شماره پیگیری خرید خود می توانید استعلام شارژ خود را بگیرید . با ورود به سایت رسمی همراه اول در ابتدا وارد قسمت پیگیری خرید شارژ شوید و در مرحله بعد قسمت پیگیری خرید شارژ را انتخاب کنید .

شماره موبایل خود و شماره پیگیری خود را وارد کنید و در انتها دکمه پیگیری را کلیک کنید تا نتیجه به شما اعلام شود . افراد از چند طریق دیگر نیز می توانند استعلام شارژ خود را بگیرند که یکی دیگر از این راه ها این است که با پشتیبانی همراه اول تماس بگیرند . شماره سریال شارژ همراه اول را برای کارشناس “همراه اول” بخوانند تا کارشناسان پیگیری کنند . هم چنین در موارد دیگر مانند پیگیری شارژ اشتباه همراه اول و … نیز می‌ توانید با پشتیبان همراه اول تماس و مشکل سیم کارت همراه اول اعتباری خود را برطرف کنید .

پشتیبانی همراه اول

مشترکین “سیم کارت” های همراه اول برای برقراری تماس با پشتیبانی همراه اول باید با شماره 09129990 تماس بگیرند و با کارشناسان مربوط مشکل خود را در میان بگذارند تا آن ها نسبت به رفع آن اقدام کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.