مجله سیم کارت

یکسال بدون قبض با ایرانسل

0 49

ایرانسل در حرکتی جالب قصد دارد به مشترکین سیم کارت های دائمی خود خدمات ویژه ای ارائه دهد.

مشترکین دائمی ایرانسل شامل چند دسته می باشند.

دسته اول مشترکینی که از ابتدا سیم کارت دائمی ایرانسل را خریداری کرده اند

دسته بعدی افرادی هستند که سیم کارت اعتباری خود را به سیم کارت دائمی تبدیل کرده اند

دسته ی بعدی افرادی که از سیم کارت های دائمی آی سیم استفاده می کنند.

در واقع ایرانسل با ارائه ی سیم کارت دائمی به کاربران خود شرایطی را فراهم کرده است تا مشترکین بتوانند با صرفه هزینه اندک از مزایای بیشماری که این اپراتور در اختیار کاربران و مشترکین خود قرار می دهد استفاده کنند.خدمات ایرانسل شامل مخارج مکالمات، پیامک‌ها و اینترنت می باشد ومشترکین آی سیمی یا همان دائمی ایرانسل می توانند قبض تلفن همراه خود را هر دو ماه یکبار با احتساب ریز مکالمات که به آدرس ایمیلشان ارسال می شود دریافت نمایند.

حال اینبار ایرانسل پا را فراتر گذاشته و در جهت حفظ رضایتمندی بالای مشترکین خود قصد دارد از مشترکین خوش حساب خود قدردانی کند که این قدردانی همراه با ارائه خدمات بیشمار و ویژه ای می باشد.به موجب این طرح مشترکین دائمی سیم کارت های ایرانسل می توانند براحتی و با پرداخت به موقع قبض موبایل خود یکسال بصورت رایگان از خدمات سیم کارت خود بهره مند شوند.

در مطالب زیر به مشترکینی که می توانند از این طرح استفاده کنند اشاره می کنیم:

  • مشترکینی که از طرف ایرانسل بعنوان مشترکین برگزیده انتخاب شده اند تا مدت یکسال می توانند از پرداخت قبض تلفن همراه خود معاف شوند.سقفی که برای این تخفیف در نظر گرفته شده است تا 500 هزار تومان می باشد .
  • این طرح برای تمام مشترکینی که از سیم کارت های دائمی ایرانسل  استفاده می کنند و همچنین مشترکانی که سیم کارت اعتباری خود را به سیم  کارت دائمی تبدیل کرده اند و همچنین برای کلیه ی مشترکان دائمی ایرانسل قابل استفاده می باشد.
  • 100 نفر از مشترکینی که قبض میان دوره خود را تا پیش از روز چهارم ماه پرداخت نمایند می توانند از این طرح استفاده نمایند.
  • 200 نفر از مشترکینی که قبض پایان دوره خود را تا قبل از روز دهم پرداخت نمایند می توانند از این طرح برخوردار شوند.

باید در نظر داشته باشید که مشترکین سیم کارت های ایرانسل در صورت تغییر اپراتوری خود به اپراتور دیگر از این لیست خارج می شوند و در صورت برگشت مجددا به شبکه ی ایرانسل امکان دسترسی به این شرایط و یا جایزه خود را نخواهند داشت

مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل جهت بهره مندی از این امکانات پس از پرداخت قبض تلفن همراه خود می تواند عدد 1 را به شماره 2121 که رایگان می باشد ارسال نموده و از این طرح استفاده نمایند.

برای بهرمندی از این سرویس کافیست پس از پرداخت قبض خود، عدد 1 را به صورت رایگان به 2121 پیامک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.