مجله سیم کارت

استعلام سیم کارت ایرانسل به نام با کد ملی

0 2,071

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار آن ها قرار دهد . اپراتور ایرانسل با ارائه سیم کارت های ارزان قیمت موفق شد تا حد زیادی بازار "سیم کارت" را در دست بگیرد و مشترکین زیادی را به سمت خرید سیم کارت ایرانسل ترغیب کند . اپراتور ایرانسل برای دسترسی مشترکین خود به خدمات ایرانسل اپلیکیشن ایرانسل من را ارائه داده است که مشترکین می توانند از طریق اپلیکیشن ایرانسل من به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند .
مشترکین از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند به کلیه خدمات دسترسی داشته باشند و هم چنین می توانند از طریق اپلیکیشن ایرانسل من استعلام سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شده است را نیز بررسی کنند . مشترکین برای استعلام خطوط به نام از طریق اپلیکیشن ایرانسل من باید در ابتدا اگر اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند ، دانلود و نصب کنند که برای نصب و ورود به اپلیکیشن ایرانسل من نیاز است تا با سیم کارت ایرانسل خود که فعال است وارد شوند و با استفاده از رمز ورود یک بار مصرف وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوند و در مرحله بعد سه خط بالا را لمس کنید ، و سپس وارد قسمت پرونده مشترک شوید ، و وارد اطلاعات حساب شوید و در آن جا روی گزینه مشاهده سیم کارت های ایرانسل ثبت نام شده کلیک کنید ، بعد از انتخاب این قسمت نوتیفیکیشنی روی گوشی همراه شما نمایش داده می شود که روش دریافت رمز یک بار مصرف از طریق پیامک و یا ایمیل است که با انتخاب یکی از آن ها و ووارد کردن رمز یک بار مصرف می توانید سیم کارت های ایرانسل ثبت شده با کد ملی خود را مشاهده کنید .
در این قسمت تعداد و تمامی سیم کارت های ثبت نام شده به نام شما ، جهت اضافه کردن به ایرانسل من به صورت ناقص و به صورت ستاره دار نمایش داده می ‌شود . هرکدام از شماره ها را که تمایل دارید ، انتخاب کنید و بر روی قسمت اضافه کردن به ایرانسل من کلیک کنید . برای مشاهده شماره های ثبت شده به نام خود به صورت کامل ، بر روی گزینه ورود با رمز عبور ایرانسلی کلیک کنید . در این جا شماره برای شما به صورت کامل قابل مشاهده می‌ باشد ، ضمنا اگر شماره دیگری در لیست موجود بود با دکمه بَک به عقب بازگشته و سایر شماره های دیگر را نیز به همین روش بدست آورده و مشاهده نمایید به همین راحتی شما می‌ توانید از شماره هایی که به نام شما ثبت شده است اطلاع پیدا کنید . 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.