مجله سیم کارت

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی

0 84

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی و جشنواره بسته‌های اینترنتی و مکالمه

 

جدیدترین خبر از اپراتور رایتل این است . مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل ، برای فروش بدون واسطه و ارائه مستقیم خدمات به هموطنان یزدی ، در شهر یزد افتتاح شد . اپراتور رایتل به مشترکین فعلی رایتل، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی سیم کارت رایگان اهدا خواهد کرد .

در همین راستا و بنا به گزارش روابط عمومی شرکت رایتل ، در برنامه افتتاح مرکز فروش و خدمات رایتل در شهر یزد ، مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی­ ماه به این مرکز که در محدوده میدان معلم یزد واقع است مراجعه کنند . به پاس حمایت و اعتماد شما می‌توانند از طرح ­های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌ کارت دایمی ، اعتباری و دیتا بهره‌ مند شوند . لازم به ذکر است که فروش انواع سیم‌ کارت رایتل ، بسته‌ های اینترنتی ، مودم ، آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌ کارت ، ترابرد سیم‌کارت ، تغییر مالکیت ، اصلاح مشخصات ، تنظیمات تلفن همراه و فعال ‌سازی “سیم‌ کارت” در این مرکز امکان‌ پذیر است .

اهداء سیم کارت رایگان به بیمه شدگان تأمین اجتماعی

همچنین بخاطر قدردانی از هموطنان مان در استان یزد برای افتتاح این مرکز ، شرکت رایتل ( rightel ) نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام کرده است. در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 23 تا 26 دی ­ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند . می‌توانند از بسته‌ های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌ کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین در این بازه زمانی علاوه بر طرح تشویقی به مشترکین فعلی رایتل، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی سیم کارت رایگان اهدا خواهد شد . تمامی محصولات و سرویس‌‌ های رایتل و همچنین خدمات آن را ارایه خواهند شد.بنا بر اعلام روابط عمومی رایتل، ساعت کاری این مرکز در شهر یزد، از روز شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنج‌شنبه‌ها 10 الی14 است . در محل میدان معلم، ابتدای بلوار دکتر پاک نژاد، راه اندازی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.