مجله سیم کارت

بسته های مکالمه همراه اول

0 65

اپراتور همراه اول اولین و قدیمی ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور بزرگ برای مشترکین سیم کارت های خود بسته های ویژه مکالمه ارائه داده است که کلیه مشترکین "سیم کارت" های همراه اول می توانند نسبت به فعال سازی بسته مورد نظر خود اقدام کنند . بسته های مکالمه همراه اول برای افرادی کاربرد دارد که زیاد با تلفن همراه خود صحبت می کنند و با خرید و فعال سازی بسته های مکالمه ارزان همراه اول می توانند جلوی هزینه بالا مکالمات خود را بگیرند ، مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری با خرید بسته های ویژه مکالمه همراه اول می توانند از تمام شدن اعتبار خود هنگام مکالمه جلوگیری کنند . اپراتور همراه اول به عنوان اولین اپراتور در ایران مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است است بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد و اپراتور همراه اول در همین راستا اپلیکیشن همراه من را ارائه داده است تا مشترکین بتوانند از طریق این اپلیکیشن به کلیه خدمات همراه اول به آسانی دسترسی پیدا کنند . مشترکین کلیه سیم کارت های همراه اول توجه داشته باشند که با خرید و فعال سازی بسته مکالمه دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت و مشترکین باید تا پایان حجم یا اعتبار بسته از آن استفاده کنند .
مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و "سیم کارت همراه اول اعتباری" به راحتی و با شماره گیری کد دستوری مربوطه می توانند بسته مورد نظر خود را که به صورت ماهانه می باشد فعال کنند . مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" می توانند از بین بسته های مکالمه با توجه به نیاز خود بسته 200 دقیقه ، 300 دقیقه ، 500 دقیقه ، 700 دقیقه و یا 1000 دقیقه را انتخاب کنند و آن را فعال کنند . مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند از بین بسته های مکالمه با توجه به نیاز خود بسته 150 دقیقه ، 250 دقیقه ، 400 دقیقه ، 600 دقیقه و یا 800 دقیقه را انتخاب کنند و آن را فعال کنند . مشترکین سیم کارت های همراه اول با شماره گیری کد دستوری * 10 * 3371 # می توانند با توجه به نوع سیم کارت خود بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .
اپراتور همراه اول در مناسبت‌ های مختلف نیز بسته‌ های رایگان مختلفی رو به کاربران هدیه میدهد ، یکی از راه‌ های فعال سازی مکالمه رایگان گرفتن کد دستوری می باشد که در این مناسبت ‌ها به مشترکین پیامک ارسال خواهد شد و یا پیگیری از طریق پیج رسمی اینستاگرام و سایت همراه اول می توانند از این بسته ها مطلع شوند . برای مثال در روز تولد مشترک ، 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ارائه میدهد و از طریق کد دستوری * 10 * 41 # و یا برنامه همراه من هم قابل فعال سازی می باشد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.