مجله سیم کارت

دوشنبه سوری تیر ماه 1400

0 3

اپراتور همراه اول اولین و قدیمی ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور بزرگ دوشنبه های آخر هر ماه برای مشترکین سیم کارت های خود هدیه ویژه در نظر گرفته است و از این طرح با نام طرح دوشنبه سوری یاد کرده است . تقریبا تمام مشترکین سیم کارت همراه اول با طرح دوشنبه سوری "همراه اول" اشنایی دارند و دوشنبه های آخر هر ماه منتظر هستند تا همراه اول هدیه ویژه خود را اعلام کند در واقع همراه اول طرح دوشنبه سوری را برای افزایش رضایت مندی مشترکین سیم کارت های خود ارائه داده است و هدایای مربوط به هر دوشنبه سوری  متنوع است و مشترکین هر ماه از ان مطلع خواهند شد . دوشنبه سوری تیر ماه 140 روز دوشنبه 28 تیر ماه برگزار خواهد شد . کلیه مشترکین سیم کارت های همراه اول هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین "سیم کارت همراه اول" اعتباری و هم مشترکین سیم کارت امارستان می توانند نسبت به فعال سازی طرح دوشنبه سوری اقدام کنند . هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه سوری تیر ماه بسته‌ های دیتا 500 مگا بایتی تا 100 گیگا بایتی یک روزه رایگان می‌ باشد که به صورت رندوم به مشترکین اختصاص داده می‌ شود .
مشترکین سیم کارت های همراه اول که تمایل دارند طرح دوشنبه سوری را فعال کنند از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 28 تیر ماه تا ساعت 23:59 فرصت دارند که نسبت به فعال سازی طرح "دوشنبه سوری" همراه اول اقدام کنند و به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی از بسته‌ های اینترنت رایگان یک روزه از 500 مگا بایت تا 100 گیگا بایت اختصاص داده می‌ شود و زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت 5 صبح تا 17 عصر است . هر مشترک در هر ماه تنها یک بار می تواند بسته دوشنبه سوری را فعال نماید و بسته‌های هدیه به طور هم زمان با سایر بسته های اینترنت مشترک فعال می گردد و هیچ رزرو خود کاری ندارد .
مشترکین سیم کارت های همراه اول با شماره گیری کد دستوری *100*641# و یا مراجعه به اپلیکیشن جدید همراه من بسته خود را فعال نمایند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.