مجله سیم کارت

رفع مشکل آنتن دهی سیم کارت های ایرانسل

6 8,166

اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است . این اپراتور خدمات زیادی را به مشترکین خود ارائه کرده است . اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود اپلیکیشن ایرانسل من را ارائه کرده است . مشترکین سیم کارت های ایرانسل از طریق این اپلیکیشن می توانند به راحتی به خدمات ایرانسل دسترسی داشته باشند و از خدمات این اپراتور بهره مند شوند . اپراتور ایرانسل پوشش دهی بالایی دارد و تقریبا تمام مناطق ایران را تحت پوشش شبکه خود دارد و حالا راهی برای رفع مشکل آنتن دهی سیم کارت های ایرانسل خود ارائه کرده است . مشترکین ایرانسل که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند به آسانی و با کیفیت بالا از سیم کارت خود ارتباط برقرار کنند . تفاوتی بین “سیم کارت” های اعتباری و دائمی این اپراتور وجود ندارد .

اپراتور ایرانسل در وب سایت خود برای افرادی که مشکل آنتن دهی دارند توضیحاتی ارائه کرده است . کلیپی با این محتوا نیز در اختیار کاربران خود قرار که با مطالعه و مشاهده این کلیپ می توانند مشکل های احتمالی را بررسی کنند . مشکل آنتن دهی خود را رفع کنند که معمولا مشکل در آنتن دهی از گوشی می باشد . امکان این که مشکل آنتن دهی از سیم کارت باشد بسیار کم است . در واقع در ویدیوی اعمال شده در وب سایت ایرانسل اگر گوشی شما مشکل آنتن دهی داشته باشد نشان می دهد که چه کارهایی برای رفع مشکل آن می توانید انجام دهید .

راهکار های رفع مشکل آنتن دهی سیم کارت های ایرانسل

1 – در ابتدا مطمئن شوید که گوشی همراه شما در حالت پرواز قرار ندارد .
2 – اگر سیم کارت شما سیم کارت ایرانسل اعتباری است ، از کافی بودن اعتبار برای بر قراری تماس اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت نداشتن اعتبار نمی توانید ارتباط برقرار کنید و شامل سیم کارت ایرانسل دائمی نمی شود .
3 –  برای رفع مشکل آنتن دهی سیم کارت ایرانسل ( irancell ) خود از درست بودن شماره ای که با آن تماس گرفته اید اطمینان حاصل کنید . مطمئن شوید که تماس خروجی شما صحیح است و رقمی پس و پیش نیست .

4 –  موقعیت مکانی خود را تغییر دهید . اگر آنتن گوشی ‌یتان برگشت ، بدین معنی است که جایی که قبلا در آن قرار داشتید پوشش ایرانسلی نداشته است .
5 – سیم کارت خود را از گوشی تان خارج کنید . مجدد در گوشی قرار دهید و از تنطیمات گوشی خود اطمینان حاصل کنید .
6 – سیم کارت خود را تعویض کنید شاید مشکل از سیم کارت تان باشد . اگر سیم کارت شما 3G است آن را 4G کنید شاید مشکل از سیم کارت شما باشد .

مشترکین ایرانسل برای رفع مشکل آنتن دهی سیم کارت ایرانسل که تصمیم دارند “سیم کارت ایرانسل”  3G  خود را به  4G تبدیل کنند . می توانند با مراجعه به صفحه روش های تعویض سیم کارت  3G با  4G مراجعه کرده و روش دلخواه خود را برای تعویض سیم کارت انتخاب نمایید .

6 نظرات
 1. منصور واشقانی می گوید

  در منطقه ما ده دقیقه آنتن هست یک ربع قطع میشه هنگام غروب بدتر میشود ایران نقطه کور و قطع و وصلش زیاد من پشیمونم از خرید یکساله اینترنت و سیم کارت ایرانسل

  1. modir می گوید

   سلام روز بخیر
   با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید لطفا
   تماس از خطوط رایتلی: 700
   تماس از سایر خطوط : 09377000000

 2. حامد می گوید

  سلام
  واقعا تو عصر ارتباطات و با این تعاریف ایرانسل از خودش وسط شهر چجوری میشه آنتن نداشته باشی؟! جایی که همه نوع سیم کارت مثل همراه اول و رایتل آنتن دارن چرا نباید ایرانسل داشته باشه؟! تو دهات و پشت کوه هم نیستیم والا غرب تهران هستم. نوبره بخدا

  1. modir می گوید

   سلام روز بخیر
   با پشتیبانی ایرانسل 700 تماس بگیرید .
   با تشکر

 3. سلطانی می گوید

  سلام چراایرانسل آنتن نداره ازعصرهجدهمدخرداد اینجوریه هنوزم درست نشده نمیشه هیچ تماسی باکسی گرفت غرب تهرانم

  1. modir می گوید

   سلام روز بخیر
   با پشتیبانی ایرانسل 700 تماس بگیرید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.