مجله سیم کارت

سیم کارت های سامانتل

0 3

سامانتل نیز از اپراتور های بزرگ  فعال در کشور است و به عتوان اپراتور مجازی در کشور شناخته شده است اپراتور مجازی به این معناست که این اپراتور ها برای خود شبکه و یا زیر ساخت جداکانه ای ندارند و باید برای استفاده از شبکه تلفن همراه باید با یک یا چند اپراتور قرار داد ببندند تا بتوان از شبکه تلفن همراه ان ها استفاده کرد . سامانتل اپراتور مجازی در کشور است که سیم  کارت های اعتباری و دائمی را ارائه داده است . سیم کارت سامانتل با تمام اپراتور های دنیا رومینگ است و قرار داد دارد . سامانتل دارای فناوری یو سیم نیز می باشد ، USIM در واقع رایانه‌ ای کوچک است که می ‌تواند چندین برنامه کوچک را درون خود جای دهد . به‌عنوان مثال می‌ توانید از این سیم‌ کارت‌ ها جهت پرداخت هزینه مترو و یا دسترسی به قبض موبایل خود بهره برد .  از گوشی‌ های هوشمند داخل شبکه نسل سوم که از سیم‌ کارت‌ های USIM بهره می‌ برند ، می ‌توانید جهت برقراری تماس‌ های ویدیویی در صورتی ‌که ناحیه مورد نظر شما تحت پوشش شبکه نسل سوم قرار دارد استفاده شود . از امنیت بالا تری برخوردار است و از دسترسی بدون ‌اجازه به خط همراه محافظت می‌ شود و از ایجاد هزینه اضافی نا خواسته توسط افراد نفوذگر جلوگیری می‌ شود .
مشترکینی که "سیم کارت سامانتل" دارند و تمایل دارند از خدمات این اپراتور استفاده کنند می توانند از وب سایت این اپراتور استفاده کنند . مشترکینی هم که سیم کارت سامانتل ندارند می توانند ، به صورت حضوری و غیر حضوری برای خرید سیم کارت سامانتل اقدام کنند و برای "خرید سیم کارت" سامانتل باید کارت ملی یا شناسنامه جدید دارای کد ملی ، برای اتباع خارجی گذر نامه وجود داشته باشد و حضور مالک اصلی و یا نماینده قانونی وی هنگام ثبت ‌نام و دریافت سیم‌ کارت الزامی است و نکته مهم این که هم اکنون بر اساس قوانین موجود ، هر مشترک سامانتل می‌ تواند حداکثر 10عدد "سیم کارت" تهیه نماید .

سرویس های ارائه شده از سوی اپراتور سامانتل ، (سرویس های پایه مانند تماس ، SMS  همراه با Delivery Report  و اینترنت ) سایر سرویس ها شامل ؛ سرویس پیام صوتی ( VMS ) ، سرویس نمایش گر (CLIP ) ، سرویس انتظار مکالمه  ( Call Waiting )، سرویس انتقال مکالمه ( Call Divert )، کنفرانس تلفنی  ( Conference call ) ، ارسال email ازطریق پیامک   ( email by SMS ) ،  محدودیت تماس های ورودی ( Call Barring ) ، خرید کارت شارژ سامانتل از طریق اینترنت ، نمایش محدوده انتن دهی روی صفحه گوشی (Cell-Info) ، دریافت پیام های فرهنگی و تبلیغاتی روی صفحه گوشی (  Cell-Broadcasting) و سرویس های ارزش افزوده است .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.