مجله سیم کارت

ویژگی های سایت سیم کارت

1 21

سیم کارت از نیاز های اصلی بشر است و افراد برای ارتباط گرفتن با یکدیگر به سیم کارت نیاز دارند و می توانند بر همین اساس برای برقراری ارتباط با یکدیگر برای خرید سیم کارت اقدام کنند . این روز ها با وجود شیوع ویروس کرونا و گونه جدید آن که انتقال آن با سرعت بیشتری انجام می شود ، افراد تمایل دارند تا کلیه خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و در حوزه خرید و فروش سیم کارت نیز سایت هایی هستند که به صورت آنلاین کار می کنند و این امکان را برای افراد فراهم کرده تا به صورت اینترنتی اقدام به خرید سیم کارت و یا فروش سیم کارت خود کنند و بتوانند به صورت اینترنتی و غیر حضوری اقدام کنند . سایت سیم کارت دات کام ( simcart.com ) ، بزرگ ترین مرجع جامع خرید و فروش سیم کارت است که افراد می توانند با ورود به این سیم کارت سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب کنند و از طریق این سایت با فروشنده سیم کارت ارتباط برقرار کنند . این سایت امکانات ویژه ای را در اختیار افراد قرار می دهد و افراد می توانند متناسب با بودجه ای که برای خرید سیم کارت در نظر گرفته اند ، می توانند سیم کارت خود را انتخاب کنند . با خرید اینترنتی از طریق سایت سیم کارت دات کام کاربران می توانند ، بر اساس نوع اپراتور ( همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، شاتل موبایل ، سامانتل ، تالیا ) ، پیش شماره ، مرغوبیت ( رند و معمولی ) ، وضعیت سیم کارت ( صفر ، پک صفر ، پک سلبی ، کارکرده ، در حد صفر ) و هم چنین بر اساس قیمت فیلتر کنند تا در کوتاه ترین زمان به سیم کارت مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند و برای خرید سیم کارت خود اقدام کنند . سایت سیم کارت دات کام این امکان را در اختیار افرادی که تمایل دارند سیم کارت خود را بفروشند نیز قرار داده است که افرادی که تمایل دارند سیم کارت خود را بفروشند می توانند با ثبت نام و ایجاد پنل کاربری برای خود هر تعداد سیم کارتی را که دارند داخل سایت برای فروش آگهی کنند . افرادی که تمایل به خرید اقساطی سیم کارت 0912 و یا هر سیم کارت دیگری دارند نیز می توانند از طریق سایت سیم کارت قسمت سیم کارت اقساطی با فروشندگان سیم کارت اقساطی نیز ارتباط بگیرند و برای خرید سیم کارت اقساطی اقدام کنند .
سایت سیم کارت مرجع جامع فروش سیم کارت است که داخل این سایت می توانید هر سیم کارتی با هر قیمتی را پیدا کنید و این سایت برای افرادی که قیمت سیم کارت خود را ندارند نیز تدابیری اندیشیده و برای آن ها قسمتی را در نظر گرفته تحت عنوان قیمت سیم کارت که افراد با کلیک روی قسمت می توانند سیم کارت خود را برای قیمت گذاری ثبت کنند . قسمت "قیمت سیم کارت" سایت سیم کارت دارای سه آیتم هست که کاربران می توانند یکی از سه ایتم را انتخاب کنند :
قیمت گذاری رایگان : می توانید با ثبت سیم کارت خود در قسمت قیمت گذاری رایگان که توسط سایت سیم کارت طراحی شده است حدود قیمت سیم کارت خود را پیدا کنید . با کلیک روی قسمت قیمت گذاری رایگان می توانید سیم کارت خود را به صورت رایگان ثبت کنید و در ابتدا باید اپراتور سیم کارت خود را مشخص کنید و در قدم دوم باید پیش شماره خود را انتخاب کنید و در آخر می توانید وضعیت سیم کارت خود را که صفر ، در حد صفر و یا کارکرد است را مشخص کنید تا بتوانید قیمت حدودی سیم کارت خود را پیدا کنید . حتی در این قسمت به شما این امکان را می دهد که علاوه به یک سیم کارت ، سیم کارت دیگری را نیز اضافه کنید . زمانی که شما سیم خود را ثبت کردید و مشخصات سیم کارت خود را انتخاب کردید ، سیستم به صورت حدودی سیم کارت شما را قیمت گذاری می کند که این قیمت گذاری برای شما کاملا رایگان است و این قیمت به صورت حدودی توسط خود سایت سیم کارت قیمت گذاری می شود و تقریبا بر اساس سیم کارت های مشابه قیمت گذاری می شود . در واقع قیمت گذاری رایگان برای کاربرانی مناسب است که می خواهند حدود قیمت سیم کارت خود را بدانند و داشتن قیمت حدودی برایشان کافی است و ما پیشنهاد می کنیم از این قیمت برای فروش سیم کارت خود استفاده نکنید .
قیمت گذاری ویژه : قیمت گذاری ویژه نیز برای افرادی است که می خواهند قیمت دقیق سیم کارت خود را داشته باشند . شما می توانید از طریق قیمت گذاری ویژه همانند قیمت گذاری رایگان در ابتدا اپراتور سیم کارت خود را مشخص کنید و سپس پیش شماره خود را انتخاب کنید و سپس سیم کارت خود را ثبت کنید و در انتها وضعیت سیم کارت خود را مشخص کنید . در واقع تفاوت این قیمت گذاری با قیمت گذاری رایگان در این است که در این قیمت گذاری قیمت دقیق توسط کارشناسان حرفه ای ما تعیین می شود و برایتان تحت عنوان پیامک ارسال می گردد . هزینه قیمت گذاری ویژه 5000 تومان است .
قیمت گذاری تخصصی : شما به دنبال فروش سیم کارت خود هستید می توانید از قسمت قیمت گذاری تخصصی استفاده کنید . در این قسمت نیز همانند دو قیمت گذاری قبل مشخصات سیم کارت خود را ثبت می کنید و مبلغ 15000 تومان پرداخت می کنید و سپس توسط این قیمت گذاری ، قیمت دقیق و به روز سیم کارت شما توسط کارشناسان تخصصی خط اعلام می شود و توسط پیامک قیمت سیم کارت شما ارسال می شود و بعد سیم کارت شما برای کارشناسان که خرید و فروش سیم کارت انجام می دهند ارسال می شود و در نهایت سیم کارت اگر سیم کارت شما بعد از 3 روز به فروش نرسد ، سیم کارت شما برای فروش به صورت رایگان در سایت جامع سیم کارت با وضعیت الماس ثبت می شود .

1 نظر
  1. […] سایت هیچ درصدی دریافت نمی کند . سایت سیم کارت علاوه بر خرید و فروش سیم کارت قابلیت های دیگری نیز دارد که باعث می شود کاربر ها به […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.