مجله سیم کارت

کاربران رایتل دچار مشکل شدند

0 296

کاربران رایتل دچار مشکل شدند

طبق اخبار و شواهد کاربران "رایتل" دیروز دچار اختلالات شبکه ای شدند.درواقع  گزارشها حاکی از اینست که مشترکین رایتل از صبح دیروز (شنبه 15 تیرماه) با اختلالات شدید شبکه مواجه شدند به گونه ای که با وجود آنتن بر روی گوشی هایشان ،نمی توانستند هیچ عملیاتی از جمله تماس تلفنی، وصل شدن به اینترنت و سایر اقدامات لازم را انجام دهند.مشکل به حدی بود که مشترکین قادر به استفاده از وب سایت رایتل و یا کدهای USSD نیز نبودند.

جالب است بدانید رایتل حوالی  عصر دیروز پیامکی با مضمون زیر برای کاربران خود ارسال نمود:

مشترک گرامی، ضمن عرض پوزش از اختلال به وجود آمده ،همکاران ما در حال بررسی و رفع اختلال در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.از صبر و شکیبایی شما بسیار سپاسگزاریم.

کاربران رایتل دچار مشکل شدند

حال سوالی که این میان پیش می آید اینست که آیا این مشکل بدلیل نقض فنی بوده و یا بدلیل به روزرسانی آن می باشد؟

رایتل بغیر از پیامک ارسالی هیچ پیام و خبری در سایت و یا دنیای مجازی اعلام نکرد،اما باعث شد کاربران این اپراتور دچار مشکلات عدیده ای باشند.

در واقع بهتر است بگوئیم با توجه به رقابت بین اپراتورهای مختلف  و شرایط  موجود، این مشکل  بعنوان یک نقطه منفی از سمت اپراتور رایتل تلقی می شود.که به موجب آن نارضایتی کاربران خود را بدنبال داشت.زیرا قبل از این مشکل هیچ اطلاع رسانی از سمت این اپراتور صورت نگرفته بود.

در انتها باید ذکر کنیم که در صورت هر گونه اطلاع رسانی در این باره و همچنین بارخوردهای این مشکل ، تمام اطلاعات در اسرع وقت به حضورتان اعلام می گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.