مجله سیم کارت

تعویض سیم کارت شاتل موبایل

0 55

شاتل موبایل از اپراتور های فعال در ایران است که مشترکین زیادی دارد و خدمات متنوعی را برای آن ها در نظر گرفته است . اپراتور "شاتل موبایل" برای مشترکین خو.د که سیم کارت شاتل موبایل دارند و سیم کارت آن ها به هر دلیلی مشکل دارد و یا مفقود شده است شرایطی را در نظر گرفته تا بتوانند به راحتی "سیم کارت" خود را تعویض کنند .
مشترکین شاتل موبایل در تعویض سیم کارت خود باید بدانند که در تعویض سیم کارت هیچ گونه تغییری در اطلاعات حساب مشترک و تعرفه و یا بسته های فعال مشترک ایجاد نمی شود و مشترک می تواند سیم کارت شاتل موبایل خود را بدون هیچ تغییری در حساب خود تغییر دهند ولی با تعویض سیم کارت خود اطلاعات موجود در آن مانند دفترچه تلفن و پیام های ذخیره شده در سیم کارت از بین می رود . مشترکین "سیم کارت شاتل موبایل" دائمی باید توجه داشته باشند که برای تعویض سیم کارت خود باید سیم کارت آن ها بدهی نداشته باشد و در صورت داشتن بدهی حتما باید در ابتدا  بدهی خود را پرداخت کنند و سپس برای تعویض سیم کارت خود اقدام کنند . اپراتور شاتل موبایل از مشترکین خود قصد تعویض سیم کارت خود را دارند تعرفه تعویض سیم کارت 7000 هزار تومان را در نظر گرفته است . مشترکین شاتل موبایل می توانند از دو طریق درخواست تعویض سیم کارت خود را ثبت کنند : با مراجعه به یکی از نمایندگی‌ های  مجاز شاتل موبایل در سراسر کشور و یا با مراجعه به مراکز خدمات شاتل موبایل ( امور مشترکین )
مشترکین شاتل موبایل اگر هم چنان پرسش بی ‌پاسخی در ذهن دارید ، می توانید با شماره 09981000000 تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید . کارشناسان مرکز شبانه ‌روزی خدمات مشتریان شاتل موبایل ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز هفته و 365 روز سال ، پاسخ ‌گوی پرسش‌ ها و مشکلات احتمالی مشتریان و متقاضیان هستند . برای برقراری ارتباط با این مرکز می ‌توانید شماره 100 را از خطوط شاتل موبایل و یا شماره 09981000000 را از سایر خطوط شماره‌ گیری فرمایید . هم چنین می‌ توانید از سامانه صدای مشتری برای ارسال پیام های خود استفاده نمایید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.