مجله سیم کارت

سرویس پیام گیر صوتی ایرانسل

0 49

"ایرانسل" از اپراتور های بزرگ در کشور است که به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران است . اپراتور ایرانسل خدمات ارزنده و بزرگی را به مشترکین خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است که رضایت مشترکین خود را جلب کند . یکی از سرویس هایی که ایرانسل برای مشترکین خود در نظر گرفته است سرویس پیام گیر صوتی ایرانسل است . در واقع این سرویس برای زمانی قابل استفاده است که خارج از محدوده تحت پوشش شبکه ایرانسل باشید ، و یا تلفن همراه تان خاموش است ، تماس‌ گیرندگان می ‌توانند به سیستم پیام‌ گیر صوتی شما متصل شوند و پیامی برای شما بگذارند . در این صورت هر زمان که مایل بودید می‌ توانید به پیام‌ های صوتی گوش دهید . این سرویس برای مشترکینی که به هر دلیل بیشتر در مناطق خارج از پوشش هستند و یا مشترکانی که در اکثر مواقع قادر به پاسخ دادن نیستند بسیار مناسب است .
سرویس پیام گیر صوتی ایرانسل قابلیت ذخیره 30 عدد پیام 120 ثانیه ای را دارد و هر زمان که مشترک این سرویس را فعال کند تا 30 پیام را در صندوق خود می تواند ذخیره کند . باید مشترکانی که این سرویس را فعال می کنند به این نکته توجه کنند که در صورت انتقال تماس‌ هایتان به پیام گیر صوتی ، دیگر نمی‌ توانید آن ها را به یک شماره دیگر منتقل کنید . ایرانسل این قابلیت و این سرویس را برای تمام سیم کارت های ایرانسل در نظر گرفته است و تمام افرادی که سیم کارت ایرانسل دارند می توانند این سرویس را فعال کنند چه سیم کارت ایرانسل دائمی و چه "سیم کارت ایرانسل اعتباری" و حتی برای استفاده از پیام‌ گیر صوتی ایرانسل نیازی به گوشی هوشمند ندارید و با گوشی های معمولی و ساده نیز قابلیت استفاده از این خدمات ایرانسل را دارید . در هنگام استفاده از این سرویس باید این نکته را در نظر بگیرید که محدودیت زمانی در ذخیره سازی این پیام های صوتی وجود دارد ،  مدت زمانی که پیام‌ ها در پیام‌ گیر صوتی ایرانسل ذخیره می‌ مانند برای پیام هایی که تا به حال شنیده نشده باشد  تا 2 روز محدودیت وجود دارد و برای پیام هایی که شنیده شده باشد تا 7 روز محدودیت زمانی وجود دارد .
شاید در این جا برایتان سوال پیش بیاید که از چه طریقی می توانیم پیام گیر صوتی ایرانسل خود را فعال و یا غیر فعال کنیم ؟
برای فعال سازی این سرویس پیام گیر صوتی کافی است کد­ #3 * 5 *4 * 555 * را از طریق "سیم کارت ایرانسل" خود شماره گیری کنید و برای غیر فعال سازی این سرویس پیام گیر صوتی کافی است کد # 3 * 5 * 4 * 555 * را از طریق سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کنید .
و زمانی که این سرویس را فعال کردید می توانید از طریق شماره 710 پیام های صوتی خود را گوش بدهید یعنی شما می‌توانید با شماره 710 تماس بگیرید تا از طریق تلفن همراه تان به پیام‌ های گفتاری ضبط شده گوش بدهید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.