مجله سیم کارت

اتصال روستاها به اینترنت پر سرعت همراه اول در روز جهانی ارتباطات

0 37

اپراتور همراه اول به عنوان بزرگ ترین اپراتور تلفن همراه در کشور ، اعلام کرده است که تقریبا تمام روستا های کشور به اینترنت پر سرعت متصل شده اند و افرادی که سیم کارت همراه اول دارند تحت این پوشش هستند . وزیر ارتباطات اعلام کرد : همراه اول از بهمن ماه سال گذشته همواره در تلاش است که هر چه زود تر این پروژه به ثمر برسد و با تلاش های مجاهدانه این پروژه به سر انجام رسید و تا به الان 93 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار کشور تحت پوشش تلفن همراه و اینترنت همراه قرار گرفته اند و در راستای همین موضوع و ایجاد عدالت اجتماعی این رقم تا پایان سال به 100 درصد خواهد رسید و با این پیش بینی تمام مردم کشور از داشتن اینترنت پر سرعت بهره مند می شوند .
همراه اول که بزرگ ترین اپراتور کشور است همواره سعی بر این دارد که با تمرکز بر مسئولیت خود در راستای آبادانی و توسعه کشور قدم بر دارد و زمینه ساز عدالت اجتماعی در کشور باشد و طی سال های اخیر با تکیه بر پوشش گسترده شبکه خود ، همواره طرح های تشویقی مختص زمان را راه اندازی کرده تا در سخت ترین شرایط کشور همیشه بتواند در کنار مردم عزیز ایران باشد .
اپراتور "همراه اول" اعلام کرد که 1500 روستای جدید به اینترنت پر سرعت همراه اول متصل شده اند . این طرح همزمان با روز جهانی ارتباط و با حضور معاون اول رئیس جمهور رقم خورد و رونمایی شد که در این طرح همراه اول از طرح گسترده اتصال روستا های کشور به اینترنت پر سرعت همراه اول رونمایی کرد . بنابراین در بازه زمانی یک سال اخیر ، 1587 روستا با پوشش جمعیتی حدود 1.3 میلیون  نفری از خدمات اینترنت پر سرعت همراه اول بهره‌ مند شده‌ اند.
همراه اول که در بین مشترکین طرفداران زیادی دارد و تقریبا نیمی از بازار ارتباطات کشور را در اختیار  دارد ، تا کنون توانسته است 4142 روستا نسل چهار ، 5707 روستا نسل سه و در 44968 روستای کشور پوشش نسل دو را ایجاد کند که این اقدام با هدف عدالت اجتماعی و بهره مند شدن اقشار ضعیف جامعه از اینترنت پر سرعت انجام شده است .
در ادامه معاون اول رئیس جمهور از اقدامات شایسته در دولت دوازدهم قدر دانی کرد مخصوصا در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و اعلام کرد یکی از مهم ترین آن ها توسعه اینترنت پر سرعت تلفن همراه در روستا هاست و از وزیر ارتباطات تشکر و قدر دانی کرد و هم چنین روز جهانی ارتباطات را نیز به فعالان در این حوزه تبریک اعلام کرد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.