مجله سیم کارت

اینترنت رایگان رایتل برای رایتلی ها

0 77

در شرایط کرونا کشور و با آغاز سال تحصیلی جدید و لزوم برگزاری کلاس های آموزشی به صورت آنلاین تقریبا تمامی اپراتور ها دسترسی به اپلیکیشن شاد را برای دانش آموزان رایگان اعلام کرده اند و دانش آموزان می توانند بدون خرید بسته اینترنت از این اپلیکیشن استفاده کنند . در واقع دانش آموزان با استفاده از سیم کارت های هر یک از اپراتور ها می توانند به صورت رایگان به اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کند . اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده اند . مشترکینی سیم کارت همراه اول ، "سیم کارت" ایرانسل و یا سیم کارت رایتل دارند ، دسترسی به اپلیکیشن شاد برای آن ها به صورت رایگان است .

روابط عمومی شاتل موبایل اعلام کرد : استفاده از سامانه آموزشی شاد برای مشترکین رایتل به‌ صورت رایگان ، فراهم شده است . به گزارش روابط عمومی رایتل ، والدین ، دانش‌ آموزان و معلمان از طریق اینترنت رایگان رایتل می‌ توانند ، از اپلیکیشن شاد به صورت کاملا رایگان ، بهره‌ مند شوند . اپراتور رایتل با ارائه این خدمات اعلام کرد ، که دانشجویان هم می توانند با استفاده از "سیم کارت رایتل" خود از طرح دانشجو که توسط اپراتور رایتل ارائه شده است استفاده کنند و از این طرح بهره مند شوند . در واقع هدف اپراتور ها از ارائه این خدمات از ارائه این خدمات حمایت از دانش جویان ، دانش آموزان و معلمان است . اپراتور رایتل علاوه بر این خدمات ، خدمات زیادی را در حالی که جهان درگیر این ویروس است انجام داده است و همیشه در تلاش است که بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد و حالا با رایگان کردن ترافیک در استفاده ا اپلیکیشن شاد برای دانش آموزن از ان ها حمایت کرده است و لذت درس خواندن انلاین با اینترنت رایگان را برای آن ها فراهم کرده است .
این طرح شامل هدایای است ، هدایای ویژه این طرح شامل 25 گیگا بایت اینترنت پر سرعت ، مکالمه و پیامک درون شبکه و نا محدود 90 روزه و 200 مگا بایت اینترنت هدیه به مدت یک سال است .
دانشجویان عزیزی که تمایل به استفاده از این طرح را دارند می توانند ، به وب سایت رایتل قسمت طرح دانشجو و جوان مراجعه کنند و در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنند .
طرح دانشجو رایتل برای تمامی جوانان 18 تا 29 سال است و با ارائه کارت دانشجویی معتبر امکان پذیر است و این طرح شامل 25 گیگا بایت اینترنت پر سرعت رایتل 90 روزه ، یک سال هر جمعه 200 مگا بایت اینترنت هدیه ، مکالمه و پیامک درون شبکه نا محدود 90 روزه است و هزینه استفاده از این طرح 20 هزار تومان است . هدایای 90 روزه طرح دانشجو 3 دوره 30 روزه است که در دوره اول 15+ 2 گیگا بایت اینترنت شبانه و دوره دوم و سوم شامل 2 گیگا بایت اینترنت 7 روزه +  2 گیگا  بایت اینترنت شبانه است .

طرح جوان رایتل شامل 15 گیگا بایت اینترنت پر سرعت 30 روزه ، یک سال هر جمعه 200 مگابایت اینترنت هدیه و هزینه استفاده از این طرح 20 هزار تومان است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.