مجله سیم کارت

خدمات پیامکی شاتل موبایل

0 18

اپراتور شاتل موبایل یکی دیگر از اپراتور های فعال در ایران است که مشترکین زیادی دارد و خدمات متفاوت و متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد ، ما در این مقاله می خواهیم به خدمات پیامکی "شاتل موبایل" بپردازیم .
مشترکینی که سیم کارت شاتل موبایل دارنند می دانند که اپراتور شاتل موبایل همواره به کاربران خود که سیم کارت شاتل موبایل دارند ، خدمات را تحت عنوان پیامک برای آن ها ارسال می کند و کاربر را مطلع می سازد . در این جا منطور از خدمات این است که برای مثال اگر کاربر در دسترس نباشد و یا گوشی همراه خود را خاموش کرده باشد ، شاتل موبایل کاربر خود را از تماس های از دست رفته اش با ارسال پیامک مطلع می سازد . شاتل موبایل همواره در تلاش است که رضایت کاربران خود را جلب کند و تا حدی با ارائه خدمات متنوع و جدید این رضایت را جلب کرده است .
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل ؛ " عضو جدید " خانواده بزرگ شاتل است . این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور وارد بازار خدمات ارتباطی همراه شده است .
اطلاع رسانی هزینه مکالمه : مشترک که "سیم کارت شاتل موبایل" دارد پس از پایان هر تماس ، یک پیام اطلاع رسانی به طور خودکار روی صفحه نمایش گوشی اش نمایان داده می شود ، که اطلاعات مربوط به مدت زمان مکالمه ، هزینه‌ ی مکالمه و باقی‌ مانده‌ ی حساب در آن گنجانده شده است که این سرویس به صورت پیش ‌فرض برای همه مشتریان که از "سیم کارت" شاتل موبایل استفاده می کنند ، فعال است .
اطلاع رسانی تماس های از دست رفته : این سرویس بیشتر برای افرادی جالب است که در منطقه ای که حضور دارند آنتن دهی مناسبی ندارند . این سرویس تماس ‌های از دست ‌رفته‌ ی مشترک را در هنگام خارج بودن از شبکه و یا خاموش بودن تلفن همراه ( بعد از ورود به شبکه ) به اطلاع او می‌ رساند . این سرویس مختص مشترکین درون و برون شبکه شاتل موبایل است و به صورت پیش ‌فرض فعال است .
اعلام بازگشت به شبکه : اگر یک مشترک شاتلی در هنگام خاموش بودن دستگاه یا خارج بودن از شبکه با شما تماس بگیرد ، با استفاده از این سرویس می تواند در هنگام ورود مجدد به شبکه از در دست‌رس بودن شما با خبر شود .  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.