مجله سیم کارت

فعال و یا غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

0 199

اپراتور ایرانسل اولین و بززرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است ، اپراتور "ایرانسل" مشترکین زیادی دارد و دومین اپراتور درکشور است . ایرانسل در زمان کرونا در کشور اقدامات زیادی را انجام داده است . اپراتور ایرانسل همواره در تلاش است که با ارائه خدمات متفاوت رضایت مشترکین خود را جلب کند . مشترکینی که سیم کارت ایرانسل دارند برای دسترسی به خدمات این اپراتور بزرگ می توانند از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنند ، اپلیکیشن ایرانسل من توسط این اپراتور ارائه شده است تا مشترکینی که "سیم کارت ایرانسل" دارند بتوانند به راحتی و آسانی به خدمات ایرانسل دسترسی پیدا کنند و از آن ها بهره مند شوند . آن دسته از مشترکین ایرانسل که برای سیم کارت ان ها پیامک تبلیغاتی ایرانسل ارسال می شود ، می توانند از طریق این اپلیکیشن اقدام به غیر فعال سازی این سرویس کنند و حتی مشترکینی که تمایل دارند سرویس پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را برای "سیم کارت" خود فعال کنند می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند . ایرانسلی ها درصورتی که تمایل به دریافت و یا عدم دریافت هر دسته از پیامک های تبلیغاتی ایرانسل دارند می توانند از چند طریق اقدام کنند .
1 – اپلیکیشن ایرانسل من : مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند در صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من گزینه مدیریت پیامک های تبلیغاتی را انتخاب کنند و سپس گروه مورد نظر خود را برای دریافت پیامک های مرتبط انتخاب کنند .2 – شماره گیری کد دستوری # 5006 * :
مشترکین ایرانسل با شماره گیری کد دستوری اعلام شده از سیم کارت ایرانسل خود می توانند به سادگی فهرست گروه های غیر فعال خود را مشاهده کنند و با شماره گیری این کد فهرست کاملی از گروه های پیامکی برای آن ها نمایش داده می شود .
3 – پیامک به 5006 :  مشترکین ایرانسل با استفاده از کد های دستوری اعلام شده در زیر نسبت به فعال و یا غیر فعال سازی سرویس مورد نظر خود اقدام کنند و کلید واژه اعلام شده را به سر شماره 5006 پیامک کنند .
برای فعال سازی پیامک محصولات ایرانسل کلید واژه  OZVP  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVPبرای فعال سازی پیامک پیشنهاد های ایرانسلی کلید واژه OZVO  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVO
برای فعال سازی پیامک ورزشی کلید واژه OZVS  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVS
برای فعال سازی پیامک بازی و سرگرمی کلید واژه OZVG و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVG
برای فعال سازی پیامک آموزشی کلید واژه  OZVE و برای غیر فعال سازی کلید واژه LAGHVE
برای فعال سازی پیامک فرهنگی – اجتماعی کلید واژه  OZVC  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVC
برای فعال سازی پیامک سلامت و بهداشت کلید واژه  OZVH و برای غیر فعال سازی کLAGHVH
برای فعال سازی پیامک مذهبی کلید واژه  OZVR و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVR
برای فعال سازی پیامک تخفیف های ویژه کلید واژه  OZVD  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVD
برای فعال سازی پیامک اطلاعات عمومی کلید واژه  OZVI  و برای غیر فعال سازی کلید واژه  LAGHVI

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.