مجله سیم کارت

بسته های ترکیبی رایتا رایتل

0 81

اپراتور رایتل از اپراتور های برتر در کشور است و این اپراتور بزرگ مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . اپراتور رایتل به تازگی برای مشترکین سیم کارت رایتل دائمی و رایتل اعتباری خود بسته های ترکیبی ویژه ای را در نظر گرفته است که این بسته های ترکیبی شامل اینترنت ، مکالمات برون شبکه و پیامک درون و برون شبکه است . اپراتور رایتل برای مشترکین "سیم کارت" های خود تمام تماس های درون شبکه را رایگان کرده است و مشترکین سیم کارت های رایتل می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای با دوستان و آشنایان خود که سیم کارت رایتل دارند ، تماس برقرار کنند . در واقع اپراتور رایتل بسته های ترکیبی جدید خود را با نام بسته های ترکیبی رایتا ارائه داده است و با توجه به نیاز مشترکین طراحی شده است .
خرید بسته‌ های مصرفی یکی از بهترین گزینه‌ ها برای کاهش هزینه های ارتباطی مشترکین سیم کارت رایتل است و هر مشترک با توجه به خدمات ارتباطی مورد نیاز خود ، اقدام به خرید هر یک از بسته‌ های مصرفی اینترنت ، تماس صوتی و پیامک به‌ صورت جداگانه می‌ نماید ؛
‌رایتل با توجه به نیاز مشترکین ، اقدام به طراحی بسته‌ های ترکیبی رایتا نموده است . این بسته‌ ها با تنوع بیشتر خدمات و قیمت ارائه شده است . از این رو می توانید با توجه به نیاز و بودجه مد نظر خود ، هر یک از بسته‌ های ترکیبی رایتا را در قالب یک بسته شامل ، اینترنت ، تماس صوتی و پیامک خریداری نمایید . مشترکین رایتل که تمایل دارند بسته های ترکیبی رایتل را تهیه می کنند می توانند از طریق اپلیکیشن رایتل من ، وب سایت رایتل صفحه خرید بسته ، سامانه پیام کوتاه 2020 ، سامانه رایتل من و یا شماره گیری کد دستوری # 142 * نیز اقدام به خرید بسته های رایتا کنند .
بسته های ترکیبی رایتا شامل 10 نوع بسته می باشد که مشترک می تواند بر اساس نیاز خود بسته را انتخاب و خرید کند که مدت زمان مصرف تمام بسته ها 30 روزه می باشد ، بسته های ترکیبی رایتا شامل :
بسته رایتا 1 : بسته رایتا شماره یک شامل 1 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 1 گیگا بایت دیتا بومی ، 10 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 10 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 149000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2040 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .
 
بسته رایتا 2 : بسته رایتا شماره دو شامل 2 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 2 گیگا بایت دیتا بومی ، 20 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 20 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 199000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2041 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .

بسته رایتا 3 : بسته رایتا شماره سه شامل 3 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 3 گیگا بایت دیتا بومی ، 30 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 30 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 259000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2042 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .

بسته رایتا 5
: بسته رایتا شماره پنج شامل 5 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 5 گیگا بایت دیتا بومی ، 50 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 50 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 299000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2043 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .

بسته رایتا 7 : بسته رایتا شماره هفت شامل 7 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 7 گیگا بایت دیتا بومی ، 70 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 70 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 359000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2044 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .

بسته رایتا 10 : بسته رایتا شماره ده شامل 10 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 10 گیگا بایت دیتا بومی ، 100 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 100 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 419000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2045 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .

بسته رایتا 15 : بسته رایتا شماره پانزده شامل 15 گیگا بایت اینترنت برای تمامی ساعات ، 15 گیگا بایت دیتا بومی ، 150 دقیقه مکالمه برون شبکه رایتل و 150 عدد پیامک درون و برون شبکه می باشد که قیمت این بسته 559000 ریال می باشد که مشترکین با کد دستوری # 2046 * 142 * می توانند بسته مورد نیاز خود را خرید کنند .
استفاده از خدمات و محصولات بومی که فهرست آن ها در صفحه ترافیک بومی آمده است ، مشمول 50% کاهش تعرفه است ، به عبارت دیگر ، به ازای هر واحد مصرف ترافیک داخلی نصف تعرفه عادی از حجم ترافیک دیتای بومی شما مشترک عزیز کسر می گردد . در هنگام مصرف خدمات داده در قالب بسته خریداری شده نیز مصرفِ هر دو واحد ترافیک داخلی معادل یک واحد محسوب می شود . لازم به ذکر است ، مصرف سرویس اینترنت در وب سایت های بین الملل هم چنان با تعرفه همیشگی صورت می گیرد . قیمت بسته های رایتا بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.