مجله سیم کارت

بسته ویژه اعیاد قربان و غدیر ایرانسل

0 18

"ایرانسل" که از اپراتور های برتر در کشور است به مناسبت عید قربان و عید غدیر جشنواره عید تا عید برگزار کرده است و در این جشنواره بسته اینترنت سه گیگا بایتی ویژه برای مشترکین خود که سیم کارت ایرانسل دارند ، ارائه داده است و شامل کلیه مشترکین ایرانسل ، سیم کارت ایرانسل دائمی و سیم کارت ایرانسل اعتباری می شود . ایرانسل که از اپراتور های بزرگ در کشور است همیشه در مناسبت ها و اعبیاد برای جلب رضایت مشترکین خود جشنواره های  ویژه برگزار می کند تا مشترکین این اپراتور بتوانند از این هدایا استفاده کنند .
ایرانسل در سال 1384 توسط شرکت ام تی ان افریقای جنوبی و شرکت الکترونیک ایران راه اندازی شد و از سال 1384 تا به حال موفق به کسب جایره ها و افتخارات زیادی شده است . اپراتور ایرانسل به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران معرفی شده است . ایرانسل همیشه برای راحتی و دسترس بودن خدمات به کاربران خود در تلاش است ، ایرانسل با ارائه اپلیکیشن ایرانسل من توانست این راحتی را برای کاربران خود فراهم کند و با ارائه خدمات خود در اپلیکیشن دسترسی به خدمات را برای کاربران خود راحت کند . و حالا اپلیکیشن ایرانسل من توانسته مقام دوم را در میان سایر اپلیکیشن های ایرانسل بدست بیاورد و دومین اپلیکیشن محبوب ایرانی ها شده است  و مشترکین "سیم کارت" های ایرانسل می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند . شرکت ایرانسل هم چنین خدمات تلویزیون اینترنتی به مشترکان خود ارائه می‌ دهد . این خدمات در قالب اپلیکیشن لنز به مخاطبین عرضه می ‌شود و برای تماشای فیلم‌ های سینمایی و برنامه‌ های زنده تلویزیون ، که قابلیت‌ هایی مثل توقف و عقب کشیدن برنامه‌ های زنده ، ضبط برنامه‌ ها و دسترسی به آرشیو صدا و سیما مورد استفاده  قرار می‌ گیرد . در این اپلیکیشن مشترکین ایرانسل می‌ توانند با دانلود و نصب برخی از سریال ها و فیلم‌ های سینمایی را به صورت رایگان و بدون کم شدن حجم بسته در صورت داشتن بسته اینترنتی فعال مشاهده کنند . ایرانسل طی سال های اخیر به عنوان یکی از صد برند برتر ایران شناخته شده است و این شرکت در حوزه خود دومین شرکت برتر است .
و حالا ایرانسل به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم بسته اینترنتی سه  گیگیا بایتی برای مشترکین خود در نظر گرفته است . مشترکینی که "سیم کارت ایرانسل" دارند می توانتند این بسته ویژه اعیاد را از طریق شماره گیری کد دستوری # 5 * با قیمت 12 هزار تومان فعال کنند و از آن استفاده کنند . به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، این بستۀ ویژۀ سه گیگا بایتی در فاصله زمانی بامداد جمعه  10 ، تا شامگاه شنبه 18 مرداد ماه 1399 قابل تهیه و فعال سازی و استفاده است . هم چنین مشترکان ایرانسل ، اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال ایران می ‌توانند از طریق مراجعه به بخش پیشنهاد ها در اپلیکیشن ایرانسل من نیز این بسته ویژه را فعال کنند .
نکته ای که مشترکین ایرانسل برای فعال سازی این بسته به آن توجه کنند این است که صرف‌ نظر از تاریخ تهیه ، مهلت استفاده از این بسته اینترنت ویژه ، تا پایان شنبه 18 مرداد ماه خواهد بود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.