مجله سیم کارت

طرح های تشویقی همراه اول و ایرانسل

0 353

طرح های تشویقی همراه اول و ایرانسل اپراتور های همراه اول و ایرانسل برای مشترکین سیم کارت های خود طرح های ویژه ای در نظر گرفته اند . این طرح های ویژه شامل بسته های مکالمه می باشد که مشترکین با فعال سازی این طرح ها روی "سیم کارت" خود می توانند با دوستان درون شبکه خود مکالمه های طولانی مدت داشته باشند و نگران هزینه سیم کارت خود نباشند . خیلی از مشترکین این اپراتورها نمیدانند این طرح های تشویقی چی هست و به چه دردی میخورد ، ما در این مقاله به نحوه فعال سازی و استفاده از این بسته ها می پردازیم و برای مشترکین این اپراتور ها شرح می دهیم :

طرح های تشویقی ایرانسل به این گونه می باشد که اگر سیم کارت شما سیم کارت ایرانسل اعتباری است باید سیم کارت خود را شارژ کنید و اگر سیم کارت شما ایرانسل دائمی است می توانید مستقیم از درگاه بانکی اقدام به خرید بسته های این طرح نمایید . برای مثال شما یک بسته 5 هزار تومانی از ایرانسل خریداری می کنید و سیم کارت خود را شارژ می کنید مبلغ 50 هزار تومان شارژ دریافت می کنید و می توانید تا سقف 50 هزار تومان با دوستان ایرانسلی خود مکالمه داشته باشید . برای کسب اطلاعات در خصوص بسته های این طرح و نحوه فعال سازی آن ها باید از "سیم کارت ایرانسل" خود کد دستوری # 4444 * را شماره گیری نمایید و در مرحله بعد گزینه ساعت روز ، هفته ، ماه خود را انتخاب کنید بسته خود را خریداری کنید . برای کسب اطلاعات در خصوص حجم بسته های تشویقی باقی مانده اپراتور ایرانسل می توانید کد دستوری # 2 * 4 *1 * 555 * را ازسیم کارت خود شماره گیری نماید .  

طرح های تشویقی همراه اول به این گونه می باشد که اگر سیم کارت شما همراه اول است ، در اپراتور همراه اول می توانید با پرداخت 15هزار تومان به مدت 750 دقیقه مکالمه درون شبکه داشته باشید که شامل سیم کارت های همراه اول و تلفن های ثابت می باشد . بسته های طرح تشویقی همراه اول فقط به صورت ماهانه می باشد و مشترکین سیم کارت همراه اول می توانند به صوررت ماهانه این بسته ها را فعال کنند . مشترکین سیم کارت همراه اول برای کسب اطلاعات از نحوه استفاده و فعال سازی این بسته ها باید اط سیم کارت همراه اول خود کد دستوری # 1000 * را شماره گیری کنند و بسته مورد نظر خود را فعال کنند که هزینه فعال سازی این بسته روی قبض مشترک لحاظ می گردد . برای کسب اطلاعات در خصوص حجم بسته های تشویقی باقی مانده اپراتور همراه اول میتوانید با کد دستوری # 1000 * گزینه جزئیات بسته را انتخاب کنید و مدت استفاده از بسته برای سیم کارت شما پیامک می شود .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.