مجله سیم کارت

ارائه خدمات حقوقی توسط اپراتور شاتل موبایل

0 6

اپراتور "شاتل موبایل" یکی دیگر از اپراتور های تلفن همراه در ایران است که خدمات جدید و منحصر به فردی را برای مشترکین خود ارائه داده است و اپراتور نسل جدید محسوب می شود . اپراتور شاتل موبایل همواره در تلاش است که بهترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد و در کنار خدمات ویژه خود برای تمام اقشار جامعه سیم کارت های ویژه در نظر گرفته است .
افرادی که تمایل دارند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند می توانند با خرید سیم کارت شاتل موبایل از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوند .
اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود خدمات حقوقی نیز در نظر گرفته است و مشترکین سیم کارت شاتل موبایل می توانند خدمات حقوقی خود را از طریق مراکز خدمات شاتل موبایل نیز انجام دهند . شاتل موبایل در کنار تمام خدمات ویژه و منحصر به فرد خود این خدمات را نیز در اختیار مشترکین خود قرار داده تا بتوانند از طریق نمایندگی های شاتل موبایل خدمات حقوقی خود را نیز انجام دهند . در واقع شما می‌ توانید برای پی ‌گیری و ارائه ‌ی نامه‌ های حقوقی خود مانند شکایات ، اعلام سرقت و مزاحمت تلفنی و غیره به یکی از مراکز خدمات شاتل موبایل و یا نمایندگی‌ های منتخب حقوقی مراجعه کنید و درخواست خود را برای بررسی و پاسخ‌ گویی با این مراکز مطرح فرمایید . اگر تماس ‌ها یا پیامک‌ های نا خواسته‌ ای از شماره ‌ای مشخص داشته باشید و بخواهید مزاحمت تلفنی و یا کلاه‌ برداری را به اپراتور شاتل موبایل اطلاع دهید ، برای رفع مزاحمت ( و نه شناسایی مزاحم یا کلاه ‌بردار ) می‌ توانید با مراجعه به مراکز خدمات و یا نمایندگی‌ های حقوقی شاتل موبایل فرم مربوط را تکمیل کنید و به همراه کپی کارت ملی خود به این مراکز تحویل دهید ، برای دریافت این خدمات یا هر دو خط باید مربوط به شرکت شاتل موبایل باشد و یا شما به عنوان شخص شکایت کننده باید "سیم کارت شاتل موبایل" داشته باشید . تعرفه خدمات حقوقی و پیگیری نامه های قضایی 10،000 تومان است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.