مجله سیم کارت

افتتاح مرکز فروش رایتل در کرمانشاه

0 20

اپراتور رایتل مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات خود را در استان کرمانشاه راه اندازی کرد و این مرکز اولین مرکز فروش محصولات و خدمات رایتل در استان کرمانشاه می باشد و این مرکز ، مرکز ارائه خدمات رایتل جهت فروش بی واسطه و مستقیم است . مراسم افتتاحیه این مرکز روز دوشنبه 3 آبان ماه 1400 آغازشده است و تا پنج شنبه 6 ابان ماه 1400 ادامه خواهد داشت و  در این مرکز به مناسبت افتتاحیه تخفیف های ویژه ارائه می شود و ساعت کاری این مرکز فروش شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 و پنج شنبه ها نیز از ساعت 9 تا 13 می باشد . اپراتور رایتل ، یکی از اپراتور های برتر در ایران است و این اپراتور بزرگ به تازگی موفق شده است تا به سود خالص دست پیدا کند و در سه ماه نخست سال 1400 به سود خالص رسیده است و رشد چشم گیری داشته است . اپراتور رایتل مشترکین سیم کارت زیادی دارد و همواره در راستای رضایت مشترکین خود قدم برمی دارد و این اپراتور سعی دارد تا در تمام کشور مراکز فروش و ارائه خدمات را راه اندازی کند تا مشترکین رایتل در سراسر کشور به اسانی بتوانند به مراکز فروش این اپراتور دسترسی پیدا کنند . این اپراتور همانند سایر اپراتور ها برای مشترکین سیم کارت های خود اپلیکیشن رایتل من را نیز ارائه داده است تا از طریق این اپلیکیشن بتوانند به کلیه خدمات این اپراتور دسترسی پیدا کنند .
اپراتور رایتل در مرکز فروش محصولات خود که در استان کرمانشاه افتتاح کرده است تخفیف 25 درصدی کد ارغوان برای خرید بسته اینترنت ، رایکارت 50 درصد تخفیف برای "سیم‌ کارت رایتل دائمی" و 100 درصد تخفیف برای سیم‌ کارت رایتل اعتباری را در مراسم افتتاحیه برای مراجعه‌ کنندگان در نظر گرفته ‌است . در این مرکز انواع خدمات رایتل نظیر فروش انواع سیم کارت رایتل هم "سیم کارت رایتل اعتباری" و هم سیم کارت رایتل دائمی ، بسته های اینترنت رایتل ، تعویض سیم کارت رایتل ، ترابرد سیم کارت ، تغییر مالکیت ، اصلاح مشخصات ، تنظیمات تلفن همراه و هم چنین فعال سازی "سیم کارت" را ارائه می دهد .
مرکز فروش کرمانشاه در میدان آزادی ، ضلع غربی ، طبقه زیرین درمانگاه شبانه ‌روزی بوعلی ، جنب تجهیزات پزشکی رازی ، پلاک 16 واقع شده است‌ و ارائه دهنده تمامی محصولات ، سرویس ‌‌‌ها و خدمات پس از فروش رایتل است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.