مجله سیم کارت

اینترنت رایگان رایتل برای دانشجویان ، طلاب ، معلمان و اساتید

0 9

اپراتور رایتل نیز مانند سایر اپراتور های فعال در کشور با آغاز سال تحصیلی جدید در کشور برای دانشجویان ، معلمان ، طلاب و اساتید بسته اینترنت رایگان ارائه داده است و این اپراتور بزرگ اعلام کرد که از این پس می توانند از این بسته رایگان استفاده کنند . به گزارش روابط عمومی "رایتل" ، این اپراتور در راستای مسئولیت اجتماعی بسته های اینترنت رایگان را در راستای مسئولیت اجتماعی و ارتقا ظرفیت آموزشی کشور بسته های هدیه متنوعی را ارائه داده است . اپراتور رایتل به عنوان اپراتور برتر در کشور در سال مالی گذشته موفق شده است تا به سود خالص برسد و سه ماه نخست سال 1400 نسبت به سال گذشته موفق شده است تا رشد چشم گیری برسد .
اپراتور رایتل با آغاز سال تحصیلی 1400 امکان استفاده از سامانه آموزشی شاد را را برای کلیه مشترکین که سیم کارت رایتل دارند به صورت رایگان فراهم کرده است و دانش آموزان ، والدین ، معلمان ، مدیران و مسئولین مدارس می توانند از سامانه آموزشی شاد بدون محاسبه مصرف اینترنت بهره مند شوند . اپراتور رایتل در دو سال گذشته رشد چشم گیری در بخش های مختلف داشته از و این حاکی از روند رشد پایدار می باشد ، اپراتور رایتل به عنوان یکی از اپراتور های برتر در کشور تعرفه برقراری تماس را برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود رایگان کرد است و کلیه تماس های درون شبکه این اپراتور رایگان است .
بسته ‌های هدیه رایتل که بر اساس فهرست دریافتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعال شده است ، شامل : 30 گیگا بایت اینترنت برای دانشجویان و طلاب ، 40 گیگا بایت برای معلمان و 60 گیگا بایت برای اساتید دانشگاه است که به مدت 6 ماه اعتبار و قابلیت استفاده دارد . اپراتور رایتل با تکیه بر توان داخلی و در شرایط تحریم در کشور توانسته به رشد چشم گیری برسد و با تلاش های شبانه روزی و خستگی نا پذیر توانسته در دو سال گذشته به سود خالص دست پیدا کند و بر تعداد مشترکین خود بیافزاید . شرایط امروز رایتل یکی از درخشان ‌ترین نمونه‌ های موفق نگاه به داخل برای حل مشکلات بوده که همواره مورد تایید مقام معظم رهبری است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.