مجله سیم کارت

بسته ویژه تابستانه 1400 ایرانسل

0 18

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است و این اپراتور بزرگ با فرا رسیدن تابستان برای مشترکین "سیم کارت" های خود بسته های ویژه در نظر گرفته است .
اپراتور ایرانسل با تلاش های بی وقفه موفق شده است عنوان برترین عرضه کننده خدمات ارتباطی در کشور را از آن خود کند و موفق شده است تا شبکه اینترنت گسترده و پر سرعتی را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد و کسب عنوان بزرگ ترین اپراتور دیتای ایران می تواند دلیلی بر اثبات این ادعا باشد . اپراتور ایرانسل همواره در تلاش است که برای مشترکین خود تجربه ای متفاوت را رقم بزند و با خدمات رسانی شبانه روزی رضایت آن ها را کسب کند . اپراتور ایرانسل علاوه بر این همواره در راستای  مسئولیت اجتماعی خود حمایت های مالی خود را از انواع نهاد ها اعلام کرده است و به تازگی این اپراتور بزرگ حمایت مالی خود را از تولید مودم های بومی آغاز کرده است . اپراتور ایرانسل علاوه بر این برای مشترکین سیم کارت های خود اپلیکیشن ایرانسل من را نیز ارائه داده است که مشترکین از طریق آن می توانند به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند و مشترکینی که اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند می توانند به صورت رایگان این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند و به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ به اسانی دسترسی پیدا کنند .

اپراتور ایرانسل همان طور که اشاره کردیم برای مشترکین سیم کارت های خود با فرا رسیدن فصل تابستان بسته های ویژه در نظر گرفته است و این بسته ها ویژه کلیه مشترکین سیم کارت های ایرانسل دائمی و اعتباری می باشد .  
با فرا رسیدن آغاز فصل تابستان 1400 ، ایرانسل بسته استقبال تابستانه‌ ای را به تمام مشترکانش هم مشترکین "سیم کارت ایرانسل دائمی" و هم مشترکین سیم کارت ایرانسل اعتباری پیشنهاد می‌ کند . این بسته‌ ویژه شامل 3 گیگا بایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه ایرانسلی با اعتبار 3 روز از زمان فعال ‌سازی است و از 22 خرداد ماه 1400 تا 1 تیر ماه 1400 به قیمت تخفیفی 10 هزار تومان از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا با شماره‌ گیری # 5 * قابل خرید و فعال‌ سازی خواهد بود . لازم به ذکر است که مشترکان عزیز در صورت تمایل می ‌توانند بیش از یک بار برای خرید این بسته ویژه اقدام کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.