مجله سیم کارت

سیم کارت ارزان قیمت

0 56

در حال حاضر اپراتور های زیادی هستند که در سطح کشور فعال هستند که در بین این اپراتور ها باید این موضوع را در نظر گرفت که اپراتور همراه اول محبوبیت و اعتبار بیشتری بین کاربران دارد .
قیمت سیم کارت 0912نسبت به سایر سیم کارت ها بالاتر است و طرفدارن این سیم کارت ها از سایر سیم کارت ها بالا تر است .
سیم کارت با کد صفر یا کد 9 همراه اول اعتبار زیاد تری نسبت به سیم کارت های اعتباری دارند و اعتباری نیستند . تقریبا همه اقشار جامعه تمایلشان به خرید سیم کارت همراه اول 0912 ولی با توجه به افزایش " قیمت سیم کارت 0912 " تمایل به خط 0912 ارزان دارند . باید به این موضوع اشاره کنیم با اینکه تمایل افراد به خطوط 0912 است ولی این افزایش قیمت تا حد بسیار زیادی گرایش افراد را به سوی خرید سیم کارت های اعتباری ارزان قیمت بالا برده و افراد بیشتر به سمت این نوع سیم کارت ها می روند . و اگر بخواهند حتما یک " خط 0912 ارزان " داشته باشند معمولا خط های با کد صفر یا کد 9 جزو ارزان ترین این سیم کارت ها هستند البته باید این نکته را نیز اعلام کنیم که سیم کارت های معمولی با کد 0 و 9 جزو ارزانترین ها هستند اگر این کد ها ، سیم کارت هایی رند باشن از ارزش بالاتری برخوردار می شوند .
که در واقع این سیم کارت ها برای سیم کارت اولی ها مناسب است و این سیم کارت ها صفرشان کمیاب نیست و به راحتی می توانید این کد ها را خرید کنید مزیت سیم کارت صفر بر این است که زنگ خور های اضافی نخواهید داشت که خود این موضوع برای خیل از کاربر ها از اهمیت بالایی بر خور دار است . و هیچ تفاوتی بین سیم کارن های ارزان قیمت با سیم کارت های لوکس و گران قیمت و رند نمی باشد حتی در ارائه خدمات و هزینه های آن و تنها فرق آن در شماره سیم کارت است .
شاید خیلی‌ها در مراجعه به فروشگاه‌های مختلف ، قادر به پیدا کردن سیم کارت ارزان همراه اول نباشند. این بدان خاطر است که اکثر این سیم کارت‌ها ، بین دفاتر رسمی همراه اول توزیع می‌شود . از طرف دیگر ، در حال حاضر امکان بررسی کردن کارکرده بودن سیم کارت همراه اول توسط مشتری وجود ندارد . به همین خاطر ، بهترین راه مراجعه به نمایندگی‌های مجاز فروش سیم کارت همراه اول است تا بتوان از بابت صفر بودن سیم کارتی که قصد خرید آن را دارید ، اطمینان حاصل کرد .  
 
 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.