مجله سیم کارت

هدیه همراه اول به مناسبت یلدا

0 3,545

هدیه همراه اول به مناسبت یلدا

اپراتور همراه اول یکی از اپراتورهای پرآوازه ی ایرانیست که طرفداران بسسار زیادی از تمام نقاط ایران را به خوداختصاص داده است.سیم کارت همراه اول، از جمله پرمخاطب ترین و خاص ترین سیم کارت های این اپراتور می باشد که با عرضه سیم کارت های متنوع و رند توانسته است نام آوازه ای برای خود رقم بزند. از اینرو قیمت خط رند 0912 و خرید اقساطی سیم کارت 0912 موجب شده است تا کاربران این اپراتور به مراتب بیشتر شوند و این اپراتور توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود رقم زده و خودنمایی کند.

در همین راستا اپراتور همراه اول اعلام کرده است به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا، تمامی کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری و همچنین  انارستان همراه اول می توانند، از هدیه شب یلدای این اپراتور بهره مند شوند. این هدیه شامل یک بسته‌ مکالمه رایگان 60 دقیقه ای درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) می باشد.

لازم به ذکر است که این هدیه با عنوان هدیه شب یلدا از روز جمعه 29 آذرماه قابل فعال شدن می باشد.

زمان استفاده از بسته 60 دقیقه مکالمه هدیه همراه اول از ساعت ١٩ روز شنبه  به تاریخ 03 آذرماه تا ساعت ٨ صبح روز یکشنبه یکم دی‌ماه خواهد بود.

در پایان شایان ذکر است که مشترکین سیم کارت های همراه اول براحتی میتوانند جهت استفاده و فعالسازی از هدیه شب یلدا این اپراتور، کد «ستاره ٩٨ ستاره 4 مربع» را شماره گیری کرده و از بسته مورد نظر استفاده  نمایند.

توصیه می کنیم جهت اطلاع از اخبار روز تکنولوژی  و همچنین اخبار روز اپراتورها سایت سیم کارت را دنبال نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.