مجله سیم کارت

جشنواره ویژه رمضانی رایتل

0 1

با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اپراتور های فعال در کشور جشنواره های ویژه رمضانی برگزار کرده اند و اپراتور رایتل به عنوان یکی از اپراتور های دیگر در کشور نیز اقدام به برگزاری جشنواره ویژه رمضانی کرده است . اپراتور رایتل در ماه مبارک رمضان هدایای ویژه ای برای مشترکین سیم کارت های خود در نظر گرفته است .
مشترکینی که سیم کارت رایتل دارند می توانند با انجام هر تراکنش مانند خرید بسته، پرداخت قبض و یا افزایش اعتبار از 25 فروردین تا 21 اردیبهشت 1400 یکی از برنده‌ های ‌ 60 اشتراک 6 ماهه نماوا یا فیلیمو به همراه بسته یک ‌ماهه 30 گیگا بایتی باشید ، در واقع کاربر با هر هزار تومان تراکنش 1 امتیاز دریافت خواهید کرد . مشترکین رایتل می توانند با انجام تراکنش های بیشتر ، شانس خود را برای دریافت جایزه افزایش بدهند . اپراتور رایتل از اپراتور های برتر در ایران است که در بلایای طبیعی پایداری شبکه خود را حفظ کرده است و دسترسی به خدمات خود را در هر زمان و در هر مکان برای کاربران خود ایجاد کرده است و همواره در تلاش است تا بتواند بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد . اپراتور رایتل برای مشترکین "سیم کارت" های خود اپلیکیشن رایتل من را نیز ارائه داده است که کاربران "سیم کارت رایتل" می توانند از طریق آن به کلیه خدمات این اپراتور دسترسی داشته باشند .
در جشنواره رمضانی رایتل کاربران رایتل می توانند با کسب امتیاز در قرعه کشی ویژه رمضانی رایتل شرکت کنند و قرعه کشی ویژه رمضانی رایتل 23 ام اردیبهشت ماه مصادف با عید سعید فظر انجام خواهد شد . کاربارن رایتل که سیم کارت رایتل دارند هم سیم کارت رایتل اعتباری و هم سیم کارت رایتل دائمی می توانند از طریق سامانه رایتل من و یا اپلیکیشن رایتل من امتیاز های خود را مشاهده کنند و کاربران توجه کنند که هر یک امتیاز در این قرعه کشی برای کاربر یک شانس محسوب می شود برای مثال اگر کاربری 10 امتیاز داشته باشد به این معنی است که 10 شانس در قرعه کشی دارد . کاربران توجه کنند که برای شرکت در قرعه کشی ویژه رمضان 1400 تا قبل از 21 اردیبهشت ماه فرصت دارند و تا قبل 21 اردیبهشت ماه باید عدد 1 را به شماره رایگان 204040 پیامک کنند تا بتوانند در این قرعه کشی شرکت کنند تا بتوانند یکی از برنده های خوش شانس 60 اشتراک 6 ماهه نماوا یا فیلیمو شوید .  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.