مجله سیم کارت

سرویس راینواز رایتل

0 37

رایتل برای مشترکین خود سرویسی در نظر گرفته است به نام سرویس راینواز که مشترکین که سیم کارت رایتل دارند می توانند با فعال سازی این سرویس از خدمات این اپراتور بهره مند شوند . این سرویس شامل تمام مشترکینی که "سیم کارت رایتل" دارند می شود چه افرادی که "سیم کارت رایتل اعتباری" و چه دائمی دارند می توانند از خدمات این سرویس استفاده کنند . در واقع سرویس راینواز سرویسی است که می توانید به جای بوق معمولی ، لذت شنیدن قطعه موسیقی و یا آهنگ انتخابی مورد علاقه‌ تان را با مخاطب خود در زمان انتظار پیش از برقراری مکالمه به اشتراک بگذارید . شما می ‌توانید از میان انواع مختلف موسیقی اعم از کلاسیک ، سنتی ، پاپ ، متن فیلم ، سریال و غیره ، راینواز مورد علاقه خود را جستجو و انتخاب نمایید .
 برای فعال سازی این سرویس می توانید از نرم افزار کاربردی راینواز کمک بگیرید . با نصب نرم افزار کاربردی راینواز و ثبت سیم کارت رایتل خود در نرم افزار می توانید سرویس راینواز را فعال کنید . روش دیگری که از طریق آن می توانید نرم افزار راینواز را نصب کنید از طریق سامانه مدیریت حساب است . جهت ثبت نام سرویس راینواز به سامانه مدیریت حساب مراجعه و از قسمت "سرویس های من" سرویس راینواز را فعال نمایید . پس از دریافت پیامک فعال ‌سازی حاوی رمز عبور ، به سامانه راینواز مراجعه و از خدمات آن بهره‌ مند شوید .
روش دیگری که رایتل به مشترکین خو.د برای فعال سازی سرویس راینواز ارائه داده است از طریق سامانه پیامکی است . مشترکینی که "سیم کارت" رایتل دارید می توانید با ارسال دستور ON RBT به سامانه پیامکی 2020 سرویس راینواز خود را فعال نمایید .
با استفاده از این سرویس می توانید ،یک یا چند راینواز را به شخص و یا گروهی از اشخاص در زمان های دل خواه اختصاص دهید . می توانید راینواز را به سایر مشترکین رایتل که سیم کارت رایتل داند هدیه دهید و یا می توانید راینوز سایر مشترکین رایتل را که خوشتان آمده است ، کپی کنید . می توانید در این سرویس به رایتل پیشنهاد موسیقی مورد علاقه خود را بدهید . یک یدیگر از خدمات این سرویس این است که می توانید ، راینواز خود را برای فردی خاص و یا گروهی از افراد پخش نکنید . سرویس راینواز برای کاربرانی که این سریس را فعال می کنند شامل هزینه می شود . هزینه خرید هر راینواز حداکثر 3,000 ریال می‌ باشد که این مبلغ جهت استفاده از سرویس راینواز در یک دوره زمانی مشخص می ‌باشد و هیچ‌ گونه هزینه ماهیانه ، هزینه فعال‌ سازی یا هزینه تغییر تنظیمات را برای مشترک در بر نخواهد داشت. هزینه خرید راینواز از حساب مشترک سیم‌ کارت اعتباری رایتل به‌ صورت ریالی کسر می‌ شود و به صورت حساب مشترک سیم‌ کارت دائمی رایتل اضافه می‌ شود .
 نکته: دوره اعتبار هر راینواز 30 روز می ‌باشد که در صورت عدم حذف راینواز توسط مشترک پس از پایان هر دوره ، به‌ صورت خودکار تمدید می‌ گردد  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.