مجله سیم کارت

هدیه رایتل به مشترکین خود

0 46

هدیه رایتل به مشترکین خود

مژده به رایتلی ها.

همانطور که در جریان هستید اپراتور رایتل طی روزهای گرشته با تنش های مختلفی درگیر بوده است که در نهایت بعد از گذراندن دوره ی مشقت خود هم اکنون در حال برگشتن به روزهای اوج خود می باشد.این اپراتور با ارائه سیم کارت هایی با شماره های متنوع توانسته است طرفداران زیادی را دورتادور خود جمع کند. از اینرو خرید سیم کارت رایتل به مراتب بهتر از هر زمان دیگری می باشد. 

با تمام این بیانات و طی قطعی اینترنت اخیر، رایتل دست به کار شده و جهت حفظ رضایتمندی کاربران خود بسته اینترنت برای آنها در نظر گرفت.

اپراتور رایتل در پی قطعی اینترنت چند روز پیش بسته جبرانی برای مشترکین خود هدیه می دهد.این هدیه به منظور جبران قطعی اینترنت، برای کاربران رایتل در نظر گرفته شده است.

ازاینرو با توجه به گزارشات رسیده از روابط عمومی رایتل، این اپراتور تصمیم گرفته است برای جبران اختلال و تکریم مشتریان خود، این بسته هدیه جبرانی را در اختیار کاربران خودقرار دهد.در نتیجه با استفاده از بسته تمامی مشترکین رایتل که در بازه زمانی اختلال، قادر به استفاده مطلوب از بسته اینترنت خود نبوده اند، می توانند تا 10 گیگابایت اینترنت هدیه 10 روزه از رایتل هدیه دریافت نمایند.

در نهایت مشترکین رایتل کافی است جهت فعال‌سازی بسته هدیه خود با استفاده از کد دستوری #223* را شماره گیری کنند. در نظر داشته باشید که پس از استفاده از کد مذکور پیامکی حاوی مشخصات بسته هدیه برای مشترک ارسال خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.