مجله سیم کارت

پتنت گوشی های تاشوی سه لایه سامسونگ

0 26

پتنت گوشی های تاشوی سه لایه سامسونگ

همانطور که در جریان هستید ،در مقاله های قبلی به گوشی هوشمند تاشوی سه گانه  "ال جی" اشاره کردیم که قابلیت تاشدن در سه لایه داشت.این پتنت جدید ال جی بود که توسط کمپانی ال جی به ثبت رسیده است.

در مورد گوشی های تاشوی سامسونگ  گلکسی فولد  تاکنون مقالات متعددی نوشته شده است این کمپانی هم اکنون پتنت جدید گوشی تاشوی خود را با امکان تاشوی سه نمایشگر به ثبت رسانده است.

سامسونگ تصویری از پتنت خود را به اشتراک گذاشته است که از قابلیت تاشوی دستگاهی با دو لولا و سه نمایشگر می باشد.لازم به ذکر است که این گوشی از طراحی Z-Fold   با قابلیت تاشدن صفحات نمایشگرکه به‌شکل حرف Zمی باشد بهره مند می باشد.

این گوشی در حالت باز بودن به شکل گوشی بسیار بزرگ با نمایشگر بزرگ خواهد بود اما در هنگام بسته شدن تقریبا در ابعاد یک گوشی معمولی اما حجیم در می آید.سامسونگ نیز همانند کمپانی ال جی در تلاش است تا در حد امکان گوشی تاشوی جدید خود را در نازک ترین و منعطف ترین حالت ارائه دهد به گونه ای که در هنگام بسته شدن صفحه نمایش حجیم بنظر نرسد.همچنین گوشی تاشوی جدید دارای نمایشگر بزرگتر از "گلکسی فولد" خواهد بود.

پتنت گوشی های تاشوی سه لایه سامسونگ

در انتها ذکر این نکته حائز اهمیت است که در تصاویر منتشر شده نماهای مختلفی از نحوه ی قرار گرفتن شکل های مختلف از گوشی های تاشوی سامسونگ نشان داده شده است .در واقع سامسونگ می تواند با اندکی تبحر و ایده گوشی بسیار خاص و منحصربفردی را ارائه نماید به گونه ای که بتواند دنیای گوشی های تاشوی هوشمند را دگرگون کند.

با تمام این بیانات تصاویر منتشر شده از گوشی جدید سامسونگ در حد ثبت پتنت می باشد .بنابراین به این زودی ها نباید منتظر ارائه ی گوشی تاشوی سه لایه از سمت کره ای ها (سامسونگ) باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.