مجله سیم کارت

گوشی های ارزان قیمت پیکسل 4E گوگل

0 21

گوشی های ارزان قیمت پیکسل 4E گوگل

همانطور که می دانید گوگل از مدتی پیش فعالیت گسترده خود را برای بهبود گوشی های هوشمند تلفن همراه خود بکار گرفته  و موفق شده است تا در این زمینه گامهای مثبتی بردارد. اقدامات گوگل بر روی گوشی های مختلف خود از جمله گوگل پیکسل 4 بر هیچکس پوشیده نیست. در همین راستا اخیرا مطلع شدیم که این کمپانی بزرگ قصد دارد برای فروش بالای خود و دست یافتن به اهداف بلند مدت خود گوشی هایی با قیمت ارزان و با کیفیت مناسب روانه بازار کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

مدل ارزان قیمت این کمپانی با عنوان "پیکسل 4E" می باشد که مجهز به یک دوربین سلفی کوچک بوده که در سمت راست گوشی تعبیه شده است.

لازم به ذکر است که کمپانی بزرگ گوگل قبلا نیز اقدامی مشابه با این را داشته است. این کمپانی چندی پیش مدل ارزان قیمت از گوشی پیکسل خود با عنوان پیکسل 3E خود را روانه بازار کرده بود که  این محصول با استقبال نسبی  از سمت کاربران مواجه شده بود. بنابراین اینبار نیز این کمپانی در نظر دارد تا دوباره این اقدام خود را بر روی گوشی های مدل پیکسل 4E اعمال نماید. در حقیقت این اقدام گوگل هم می تواند تحسین برانگیز بوده و هم می تواند تا حدودی پر ریسک تلقی شود. اما با توجه به آینده نگری و دوراندیشی این کمپانی ، بنظر می رسد اینبار نیز گوگل موفق شده است تا سنجیده عمل نماید.

با اینکه در حال حاضر اطلاعهات قطعی از جزویات این گوشی در دسسترس نیست ولی ویژگی های جزئی بدست آمده از محصول جدید و ارزان قیمت گوگل به شرح زیر خواهند بود:

نمایشگر گوشی پیکسل 4E در ابعاد 5.7 یا 5.8 اینچی می باشند.

این گوشی دارای دوربین مینیاتوری کوچک خواهد بود که در یک حفره کوچک در بخش سمت راستی گوشی تعبیه شده است.

طراحی بدنه گوشی ذکر شده به صورت باریک بوده و تا حد بسیاری زیادی مشابه به طراحی گوشی پیکسل 4 دارد.

نکته هیجان انگیز این گوشی تینست که  یک ریدر اثر انگشت در پشت این گوشی  تعبیه شده است که به احتمال بسیار زیاد در داخل آن پردازنده اسنپدراگون بعنوان تراشه گوشی قرار خواهد گرفت. با تمام این موارد  انتظار می‌رود این گوشی در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان گوگل در بهار سال 2020 رونمایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.