طرح دوشنبه سوری همراه اول ویژه دوشنبه سوری | سیم کارت

طرح دوشنبه سوری همراه اول ویژه دوشنبه سوری

طرح«دوشنبه سوری» شهریورماه همراه اول

همانطور که می دانید خدمات ارزنده همراه اول بر هیچ کس پوشیده نمی باشد.این اپراتور با ارائه سیم کارت های خود توانسته است نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. نمامی مشترکان تمایل بسیاری به خرید سیم کارت اعتباری همراه اول دارند و در این میان خط 0912 نیز درای محبوبیت همگانی می باشد.از اینرو سیم کارت همراه اول نسبت به سایر سیم کارت ها و اپراتورها دارای فروش چشمگیر و بالایی می باشد.

اپراتور همراه اول طبق روال هر ماه اینبار نیز هدایای آخرین دوشنبه هر ماه را ارائه نمود.این اپراتور امروز نیز طبق روال هرماه با ارائه  هدایایی با طرح «دوشنبه سوری» به استقبال کاربران و مشترکین خود می رود.در واقع به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، "همراه اول" به منظور تکریم  و افزایش رضایتمندی مشترکان خود سعی دارد آخر هر ماه کاربران خود را غافلگیر نماید.

کد فعالسازی هدیه دوشنبه سوری همراه اول  #64*100* می باشد که تمامی همراه  اولی ها می توانند جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته  های اینترنت رایگان یک روزه،از این کد استفاده نمایند.

شایان ذکر است که  نهمین دوشنبه سوری اپراتور اول روز دوشنبه 25 شهریور ماه  برگزار می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های  دیتا 500 مگابایت تا 100 گیگابایت یک روزه (5 صبح تا 5 عصر) است که به  تمامی مشترکان دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت  تصادفی تعلق می گیرد.

 

در نهایت ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که تمامی مشترکان از ساعت  00:00 روز دوشنبه 25 شهریور تا ساعت 23:59 فرصت دارند با شماره گیری  کددستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.