ايرانسل گوشي
TowerTowerTowerTower

سیم پک

سیم پک های سریالی

امروزه با وجود تنوعی که سیم کارت های تلفن همراه دارند، خرید سیم کارت برای هر فردی آسان شده است. زیرا هرکدام از سیم کارت ها ویژگی های خاص خود را دارند. یکی از سیم کارت های پرفروش سیم پک های سریالی است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

سیم پک سریالی ممکن است از هر اپراتوری باشند. به عبارت دیگر تمامی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل ممکن است که دارای سیم پک سریالی باشند. در بخش های بعدی این مطلب با ویژگی های این سیم پک ها آشنا می شوید.

منظور از سیم پک های سریالی چیست؟

سیم پک های سریالی دارای خطوطی با شماره های مرتبط با یکدیگر هستند. اعداد و ارقام این سیم کارت ها ممکن است که رند باشند. مهم ترین ویژگی این سیم کارت ها این است که شماره های آن ها ممکن است که به صورت دوتایی یا بیشتر باهم مرتبط باشند. توجه داشته باشید که مهم ترین موردی که در سیم کارت های سریالی به چشم می خورد، این است که میان آن ها نظم وجود دارد.

به طور مثال 09906000020 از سیم کارت های سریالی به شمار می رود. قابل ذکر است که این سیم کارت ها پیش شماره های مختلفی دارند. لذا پیش شماره این سیم کارت ها جز اعداد و ارقام این سیم کارت ها محسوب نمی شود.

خرید و فروش سیم پک های سریالی

سیم پک سریالی مجموعه ای از سیم کارت های سریالی هستند. این سیم کارت ها همانطور که در بخش قبلی توضیح دادیم دارای شماره هایی مرتبط با یکدیگر هستند. سیم کارت های سریالی معمولا به صورت تکی به فروش نمی رسند. بنابراین افرادی که قصد خرید این سیم کارت ها را دارند، ملزوم به خرید سیم پک این شماره های سریالی هستند.

سیم پک سریالی نیز به چند دسته تقسیم می شوند. به طور مثال سیم پک های کارکرده نیز وجود دارد. افرادی که قصد خرید سیم پک سریالی صفر را دارند، می بایست در زمان خر این سیم کارت ویژگی های آن را به طور کامل از فروشنده جویا شوند. البته وب سایت های متنوعی سیم پک های سریالی را نیز برای فروش قرار می دهند. در صورتی که قصد خرید سیم کارت های سریالی را دارید، توصیه می شود که سایت معتبری را انتخاب کنید تا خرید شما به صورت ایمن انجام شود.

سخن نهایی

هدف از تهیه این مطلب معرفی سیم پک های سریالی به خریداران این سیم کارت بود. در این مقاله تلاش کردیم تا ویژگی های سیم کارت های سریالی و روش های خرید و فروش آن ا را به صورت کامل و جامع شرح دادیم. بنابراین در صورتی که خرید یا فروش سیم پک های سریالی را دارید، توصیه می شود که مطالب گفته شده در این مطلب توجه داشته و سیم کارت خود را از وب سایت یا خریداران مطمئنی تهیه کنید. سایت سیم کارت به عنوان مرجع خرید و فروش سیم کارت در خدمت شما است.